Commander Bat X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Commander Bat X

Jom join this forum ni expecially for x-cmdr dan yg masih cmdr lg uitm sgmt....mari kita eratkan lg hubungan yg telah ader...

HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

Loan Perumahan

Go down 
4 posters
AuthorMessage
farah

farah

Number of posts : 28

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeThu 12 Jun 2008, 10:18 am

Tolong...!!!! ada sesiapa keje bahagian loan perumahan tak???
Back to top Go down
Soch

Soch

Number of posts : 58

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeFri 13 Jun 2008, 9:17 am

x silap aku ramai gak ex comander yg keje bank. kalu bukan bahagian loan perumahan pun leh la recommand kawan yg buat loan tu
Back to top Go down
farah

farah

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeMon 16 Jun 2008, 10:52 am

Soch wrote:
x silap aku ramai gak ex comander yg keje bank. kalu bukan bahagian loan perumahan pun leh la recommand kawan yg buat loan tu

ler takde saper nie nak recommend... satu lagi loan kereta.... takde orang nak buat sales ker.... wei nie nak bagi job nie.... keta nak loan dua... rumah satu... kalau ada loan utk tanah pun leh jugak.....
Back to top Go down
Soch

Soch

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeTue 17 Jun 2008, 10:41 am

perh dasat tul ko fara time tgh gawat ni ko leh memborong. keta sampai 2 umah banglo tambah tanah lagi. dasat tul. bagus la ada gak kawan2 aku yg senang
Back to top Go down
farah

farah

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeTue 17 Jun 2008, 11:25 am

Soch wrote:
perh dasat tul ko fara time tgh gawat ni ko leh memborong. keta sampai 2 umah banglo tambah tanah lagi. dasat tul. bagus la ada gak kawan2 aku yg senang

mari ler memborong.... Wink
wei aku tanya utk kengkawan sekali.... kalau aku sorang tu syok jugak....
Back to top Go down
niza_blender

Number of posts : 32

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeTue 17 Jun 2008, 12:05 pm

farah wrote:
Soch wrote:

meh la fara...aku tlg ko....ko nak wat loan baper rm??umah jenis ape ko beli??keta ape ko beli??ko nak islamic ke konvesional??keta n umah tu ko nak byr deposit baper rm??umah baru ke 2nd??
Back to top Go down
farah

farah

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeTue 17 Jun 2008, 3:26 pm

niza_blender wrote:
farah wrote:
Soch wrote:

meh la fara...aku tlg ko....ko nak wat loan baper rm??umah jenis ape ko beli??keta ape ko beli??ko nak islamic ke konvesional??keta n umah tu ko nak byr deposit baper rm??umah baru ke 2nd??

nieza ko bg ler contact number budak2 tu....
Back to top Go down
niza_blender

Number of posts : 32

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeWed 18 Jun 2008, 10:34 am

farah wrote:
niza_blender wrote:
farah wrote:
Soch wrote:

nieza ko bg ler contact number budak2 tu....

budak2 maner ko nak???klu ko nak contact no budak2 bernama aqil n damia...ko call jek hp aku....hahahahaa....
Back to top Go down
farah

farah

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeWed 18 Jun 2008, 11:14 am

bodo nie tau...
Back to top Go down
Soch

Soch

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeTue 24 Jun 2008, 9:33 am

x de org tolong si fara ni ke. kesian aku tgk farao
Back to top Go down
sambalkicap1

Number of posts : 8

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitimeWed 13 Aug 2008, 7:12 pm

ehhh?
xder org nak tlg dia?
x salah aku kat kaunter bank tu ramai yg tgh tunggu si farah dtg.
sunny
Back to top Go down
Sponsored content

Loan Perumahan Empty
PostSubject: Re: Loan Perumahan   Loan Perumahan Icon_minitime

Back to top Go down

Loan Perumahan
Back to top 
Page 1 of 1